Wokalistka Olga

Piękna, utalentowana dziewczyna pełna energii i pasji – Olga – skrzypaczka, wokalistka i kameralistka
Tego, że gra świetnie na skrzypcach, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Olga na skrzypcach uczy się od 12 lat, kończy właśnie studia. Wiele lat grała jako muzyk orkiestrowy w Gorzowskiej Orkiestrze Kameralnej oraz w Cygańskim Teatrze Muzycznym Terno Edwarda Dębickiego; jako kameralistka miała okazję występować na scenie z artystami muzyki klasycznej, popularnej i klubowej.
Głos Olgi, trochę matowy, delikatny, ze świetnym warsztatem wokalnym, można śmiało określić jako subtelny czy nawet intymny. Z pewnością zabiera słuchacza w magiczną podróż do własnego wnętrza, skłania ku refleksji i dodaje szczypty czegoś szczególnego, wyjątkowego.
Olga uczy od jakiegoś czasu wokalu oraz skrzypiec w Pracowni Działań Artystycznych w Gorzowie Wielkopolskim oraz Barlinku. Jest też wokalistką zespołu MOLK, grającego muzykę na pograniczu takich gatunków, jak electro-pop, rnb, który już został doceniony przez wiele polskich rozgłośni radiowych i portali opiniotwórczych.
Olga może wystąpić dla Państwa w towarzystwie organisty, gitarzysty lub zespołu smyczkowego w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego.

 

POSŁUCHAJ:

Repertuar:

 

Repertuar skrzypcowy:

 

Kanon – J.Pachelbel
E.Moricone – Gabriels Oboe
Ave Maria – J.S.Bach
Ave Maria – F.Schubert
Marsz – R.Wagner
Marsz – F. Meldelssohn
Aria na strunie g – J.S.Bach
Flower duet – Delibes

 

Repertuar wokalny:

 

Ave Maria
Unoszę wzrok
Alleluja
Panie proszę przyjdź
Takie jest prawo miłości
Nic nie musisz mówić nic
Mamo ty czuwałaś
Powietrzem moim jest
W cieniu Twoich rąk