Oferta Dla Firm

Muzyka na żywo nadaje wydarzeniom prestiżu, elegancji i klasy.

Jeśli trafiłeś tu, to prawdopodobnie szukasz oprawy muzycznej wydarzenia firmowego, która będzie w 200% profesjonalna, nie tylko od strony kunsztu muzycznego, ale też pod kątem kontaktu i organizacji.

 

Ponieważ działamy na rynku od 2012 roku, wiemy, że organizatorzy wydarzeń poszukują firm zaufanych, szanujących pracę swoją i innych, ceniących czas i wiedzących czego się od nich oczekuje. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy taką firmą.

 

Kto nam zaufał w ciągu ostatnich kliku lat może potwierdzić przesuwający się pasek na dole oraz szereg rekomendacji. Tworząc oprawę muzyczną współpracowaliśmy i nadal kontynuujemy współpracę z Urzędem Miejskim oraz Urzędem Marszałkowskim w Szczecinie, szeregiem urzędów miejskich i gminnych w województwie zachodniopomorskim i lubuskim oraz większymi i mniejszymi firmami z okolicy (również po stronie niemieckiej), a także firmami eventowymi.

O czym warto pamiętać wybierając zespół muzyczny na imprezę firmową?

 

  • warto wziąć pod uwagę rodzaj wydarzenia i preferencje słuchaczy. Chętnie doradzimy i pokażemy propozycje; mamy doświadczenie we współpracy z różnymi grupami i wiemy, co zaproponować na wydarzenie dla polityków, dla pracowników branży IT, czy dla prawników.
  • określenie czy wydarzenie odbywa się w budynku czy w plenerze (ważny jest dostęp do prądu i zadaszenie w plenerze)
  • ustalenie z muzykami oświetlenia, nagłośnienia, próby akustycznej, rozłożenia i metrażu sceny czyli tzw. rider techniczny – czego ma dopilnować organizator, a za co odpowiedzialni są muzycy
  • scenariusz wydarzenia powinien być dostępny z wyprzedzeniem dla obu stron, w razie zmian w nim, zespół powinien być o nich na bieżąco informowany
  • ile trwa wydarzeniekoszt zależny jest od długości samego występu, jak i czasu obecności na scenie, czy długości przerw między wejściami
  • to organizator odpowiedzialny jest za opłacenie praw autorskich czyli tzw. ZAIKSu, do którego potrzebne jest podanie przez zespół repertuaru

Poszukując oprawy muzycznej wydarzenia biznesowego podpowiadamy jakiego typu usługi możesz potrzebować:

OPRAWA MUZYCZNA

GALI/ROZDANIA NAGRÓD

czyli muzyka z podziałem na wejścia
  • krótki koncert na zakończenie wydarzenia, tzn.: 15-45 minut koncertu z uwagą słuchaczy. Preferowana raczej muzyka klasyczna lub filmowa. Polecamy dla grup społecznych, które lubią i szanują kulturę, i z chęcią posłuchają koncertu.

 

  • oprawa muzyczna gali z podziałem na muzyczne wejścia, tzn.: pojedyncze utwory (ok. 5 minut) grane jako przerywnik między przemowami lub podczas wręczania nagród. Polecane na gale, którym muzyka poprzez swą wartość ale też wygląd, ma dodać prestiżu. Preferowana muzyka klasyczna, filmowa, aranżacje specjalnie napisane na tę okazje (np.: fanfary, hymn uniwersytetu, hymn miasta, podniosłe pieśni) lub rozrywkowa, ale na wysokim poziomie.

OPRAWA MUZYCZNA BANKIETU

bez podziału na wejścia

czyli tło muzyczne podczas spotkań z poczęstunkiem. Nie ma podziału na wejścia, goście nie są aktywnymi słuchaczami, traktują muzykę jako miły dodatek do posiłku. Tło muzyczne zwykle trwa od godziny do kliku godzin. Do bardziej eleganckiej kolacji pasują zespoły klasyczne lub jazzowe, do zabawy integracyjnej z klasą pasuje zespół bardziej rozrywkowy na wysokim poziomie. Poza muzyką na żywo podczas imprez integracyjnych przewidziane są też inne atrakcje (pokazy itp).

Pobierz materiały dotyczące:

Przykładowy rider techniczny który tłumaczy standardowe potrzeby kwartetu smyczkowego i tria jazzowego z fortepianem

Jak wyliczyć ZAiKS tworząc małą lub dużą imprezę?

Współpraca: