10 muzycznych pomysłów na WYJŚCIE Pary Młodej

10 muzycznych pomysłów na WYJŚCIE Pary Młodej

Nasze pomysły na muzykę kiedy już ceremonia dobiegła końca i odchodzicie od ołtarza lub urzędnika do swoich gości?

Na pewno jest to wyjątkowy i radosny moment, w końcu przed chwilą zostaliście oficjalnie mężem i żoną ?? a więc czas na wiwatowanie!! To jest też moment, kiedy za chwilę posypie się ryż, drobne pieniążki, wystrzeli konfetti, polecą balony, gołębie a wy w końcu możecie odetchnąć, bo oficjalna, najważniejsza część już za wami!

Co jeśli nie macie ochoty na tradycyjnego Marsza weselnego Feliksa Mendelssohna?

Tu można zwrócić uwagę, że niezależnie czy jest to ślub cywilny czy kościelny, można zaszaleć z muzyką na koniec ceremonii. Na ślubie cywilnym, w zasadzie nie ma określonych zasad czego można a czego nie można wykonać, ale na ślubie kościelnym już jest inaczej. Obowiązują pewne zasady i ich nagięcie zależy od księdza prowadzącego msze. Ale muzyka, która zabrzmi przy wyjściu Pary Młodej jest już po mszy, więc o ile nie wniesiemy gitar elektrycznych czy perkusji, o tyle można wykonać muzykę rozrywkową, mówiącą o miłości.

Oto 10 pomysłów na muzykę w momencie wyjścia Pary Młodej po ceremonii, które wybraliśmy według jednego kryterium ? ma być energicznie, wesoło i o miłości!

?Happy – Colin Pharrell
?All you need is love – The Beatles
?Love Song – Sara Bareilles
?Marry you – Bruno Mars
?Can’t stop the feeling – Justin Timberlake
?Crazy Little Thing Called Love – Queen
?I love you baby – Frank Sinatra
?Accidentally in love – Counting Crows
?Love Me Like You Do – Ellie Goulding –
?Suger – Maroon 5

Wszystkie powyższe utwory może wykonać wokalistka lub instrument z akompaniamentem klawiszowym. Mogą być również zaaranżowane na duet, trio czy kwartet.

Moment wyjścia jest też doskonałą okazją do wykonania przez zespół Waszej ulubionej piosenki czy ścieżki dźwiękowej, którą zamówicie specjalnie na ten moment. Aranżacje i wykonanie dodatkowo wybranego przez Was utworu nie wiąże się u nas z żadnymi dodatkowymi kosztami 🙂